De Lijst

1. Linda Kies

Studie: Social Work
Academie voor Sociale Studies 

Vereniging: S.V. Maslow


2. Tony Hamming

Studie: Social Work
Academie voor Sociale Studies 

Vereniging: S.V. Maslow


3. Mark Kenters

Studie: Chemische technologie
Instituut voor Life Science & Technology

Vereniging: S.V. Equilibrium


4. Jeroen Cleophas

Studie: Chemie
Instituut voor Life Science & Technology

Vereniging: S.V. Equilibrium


5. Livien Abeling

Studie: Social Work
Academie voor Sociale Studies
Vereniging: S.V. Maslow


6. Stijn Rosier

Studie: Human Resource Management
Instituut voor Bedrijfskunde
Vereniging: S.V. Ergasia


7. Armin Zegwaard

Studie: Industrieel Product Ontwerpen
Instituut voor Engineering

Vereniging: Linkit


8. Adriana Vos

Studie: Industrieel Product Ontwerpen
Instituut voor Engineering

Vereniging: S.V. Linkit


9. Juliët Oostra

Studie: Vastgoed & Makelaardij
Instituut voor bedrijfskunde

Vereniging: Business Match Groningen


10. Vincent van Veenen

Studie: Business IT en Management
Instituut voor Communicatie, Media & IT
Vereniging: Lijst STERK/ GSIJV The Bulldogs


11. Bernd Abeling

Studie: Industrieel Product Ontwerpen
Instituut voor Engineering

Vereniging: S.V. Linkit


12. Suzan Vink

Studie: Sensor Technology
Instituut voor Engineering

Vereniging: Hanze Honours Sociëty


13. Marije Schelhaas

Studie: HBO Verpleegkunde
Academie voor Verpleegkunde

Vereniging: S.V. Cura


14. Marieke Poelman

Studie: HBO Verpleegkunde
Academie voor Verpleegkunde

Vereniging: S.V. Cura


15. Rutger Dijkhof

Studie: Built Environment
Academie voor Architectuur en Built Environment 

Vereniging: S.V. Hestia


16. Romy Berkhof

Studie: Small business & Retail Management
Instituut voor Marketing Management

Vereniging: Business Match Groningen


17. Elisa Wijngaard

Studie: Toegepaste Psychologie
Academie voor Sociale Studies

Vereniging: S.V. Gente


18. Anne van der Berg

Studie: Toegepaste Psychologie
Academie voor Sociale Studies

Vereniging: S.V. Gente


19. Niek Harmelink

Studie: Toegepaste Psychologie
Academie voor Sociale Studies

Vereniging: S.V. Gente


20. Manouk Blankespoor

Studie: Communicatie
Instituut voor Communicatie, Media & IT

Vereniging: Lijst STERK


21. Susanne van der Linden

Studie: Social Work
Academie voor Sociale Studies

Vereniging: S.V. Maslow


22. Astrid de Ruiter

Studie: Vastgoed & Makelaardij
Instituut voor Bedrijfskunde

Vereniging: Lijst STERK/ Villa '96


23. Arjen Eisen

Studie: Werktuigbouwkunde
Instituut voor Engineering

Vereniging: S.V. Technisch Appèl


24. Martijn de Vries

Studie: Werktuigbouwkunde
Instituut voor Engineering

Vereniging: S.V. Technisch Appèl


25. Jelle Feenstra

Studie: Communicatie
Instituut voor Communicatie, Media & IT

Vereniging: Lijst STERK/ S.V. KIC


26. Rianne Besselink

Studie: Voeding & Diëtiek
Academie voor Gezondheidsstudies

Vereniging: S.V. Vedi


27. Michiel Steenwinkel

Studie: Elektro Techniek
Instituut voor Engineering

Vereniging: Versorium/ A.S.V. Dizkartes


28. Pieter Tichelaar

Studie: Human Technology
Instituut voor Engineering

Vereniging: S.V. Linkit


29. Tobias Grevelink

Studie: Industrieel Product Ontwerpen
Instituut voor Engineering

Vereniging: S.V. Linkit


30. Sanne Bliekendaal

Studie: Industrieel Product Ontwerpen
Instituut voor Engineering

Vereniging: S.V. Linkit


31. Jon Hogendorp

Studie: Grafisch ontwerpen, Commerciële kunst en beeldvorming
Academie Minerva

Vereniging: S.V. Arteva


32. Lennart Kuiper

Studie: Werktuigbouwkunde
Instituut voor Engineering

Vereniging: S.V. Technisch Appèl


33. Hedzer van Veen

Studie: Vastgoed & Makelaardij
Instituut voor Bedrijfskunde

Vereniging: Villa '96


34. Fabiënne van der Meulen

Studie: Sociaal Juridische Dienstverlening
Instituut voor Rechtenstudies

Vereniging: Ad Legem


35. Saskia Helmantel

Studie: Sociaal Juridische Dienstverlening
Instituut voor Rechtenstudies

Vereniging: Ad Legem


36. Tim Lankhaar

Studie: Chemische Technologie
Instituut voor Life Science & Technology

Vereniging: S.V. Equilibrium


37. Debby van der Aa

Studie: HBO-Rechten
Instituut voor Rechtenstudies

Vereniging: VSA


38. Nico van der Werf

Studie: Finance & Control (Bedrijfseconomie)
Instituut voor Financieel Economisch Management

Vereniging: Lijst STERK


39. Evelien Zijlstra

Studie: Human Technology
Instituut voor Engineering

Vereniging: S.V. Linkit


40. Lotte Dijkstra

Studie: Industrieel Product Ontwerpen
Instituut voor Engineering

Vereniging: S.V. Linkit


41. Vu Khang Mai

Studie: Social Work
Academie voor Sociale Studies

Vereniging: S.V. Maslow


42. Sarah Versteegh

Studie: Social Work

Academie voor Sociale Studies
Vereniging: S.V. Maslow


43. Jaël Vos

Studie: Biologie en Medisch laboratoriumonderzoek
Instituut voor Life Science & Technology 

Vereniging: Lijst STERK


44. Thomas Vos

Studie: Technische Bedrijfskunde
Instituut voor Engineering

Vereniging: S.V. Scopus


45. Jelmer Ettema

Studie: Human Resource Management
Instituut voor Bedrijfskunde

Vereniging: S.V. Ergasia


46. Rene Cöp

Studie: Industrieel Product Ontwerpen
Instituut voor Engineering

Vereniging: S.V. Linkit


47. Jeroen van der Werff

Studie: Technische bedrijfskunde
Instituut voor Engineering

Vereniging: S.V. Scopus


48. Robin Potze

Studie: Industrieel Product Ontwerpen
Instituut voor Engineering

Vereniging: S.V. Linkit


49. Rutger Verboom

Studie: Financial Service Management
Instituut voor Financieel Economisch Management

Vereniging: Lijst STERK


50. Merel Roeles

Studie: Social Work
Academie voor Sociale Studies

Vereniging: S.V. Maslow

Onze sponsoren